«Ножі часів палеоліту»: нардеп Негулевський розкритикував владу Миколаєва за стан харчоблоків у школах

27 мая, 2021 17 :47

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Ігор Негулевський опублікував критичний пост-реакцію на результати перевірки декількох миколаївських шкіл. Нагадаємо, раніше директор «Спілки споживачів України» Максим Несміянов провів міні-інспекцію гімназії №4 та школи №40, де знайшов чимало порушень.

Коментуючи перевірку, нардеп загострив увагу навіть не на попсованих продуктах, а на застарілому устаткуванні, на якому доводиться працювати кухарям.

«Цвілий буряк. Старезний посуд. Ножі часів палеоліту і картопля, якій давно час проростати в нашому родючому чорноземі. А що ви хочете бачити у харчоблоці учбового закладу, у якому навчаються и харчуються ваші діти? От і я теж такого не хочу, але реальність жорстока. Саме цей нехитрий набір знайшли вчора під час перевірки кількох шкільних і дошкільних навчальних закладів Миколаєва. Я от одного не можу зрозуміти, невже настільки плювати на дітей? І тут же мова йде не тільки про гнилющі овочі, а про саме устаткування харчоблоку – ножі, наприклад, це ж елементарно. Чи баняки? Оці відомі емальовані баняки. Подобається з такого дітям давати їжу?», — написав нардеп.

Всю ситуацію він назвав «бардаком» і пообіцяв зі свого боку зробити все, щоб винні понесли відовідальність.

«Я сподіваюсь, місцева влада не обмежиться «журінням» керівництва КОПу, а зі свого боку, повірте, я зроблю все, щоб директор підприємства, пан Васильєв, відповів за цей бардак. По-друге, ще у березні я відправив десятки запитів у різні інстанції, в більшості, до Міністерств. Я задавав питання щодо роботи КОПу, щодо перевірок харчування дітей. Відверто кажучи, відповіді не прояснили ситуацію, але я не збираюсь забувати цю тему», — резюмував Негулевський.

Зазначимо, що в школі №40 Миколаєва знайшли масло фірми, яка раніше фігурувала в «маргариновому» скандалі.