Медальний тріумф миколаївських веслярів у Дніпрі

31 мая, 2021 10 :10

29-го травня в Дніпрі завершився особистий чемпіонат України з веслування пам’яті Вячеслава Сорокіна. Турнір став заключним відбором на Олімпійські ігри-2021 та відбором на чемпіонат Європи.

У перший день змагань миколаївський байдарочник Віталій Цуркан став дворазовим переможцем чемпіонату України, вигравши дистанцію 1000м та дистанцію 1000м в квартеті, де виконував роль загребного.

На цій же дистанції, але у складі іншої четвірки вже вихованець Цуркана — Дмитро Беспалько здобув срібло.

Другий день чемпіонату також приніс Миколаєву золоті нагороди. На дистанції K2 1000 м Дмитро Беспалько розділив золото з львів’янином Віталієм Брезіцьким. На дистанції K1 500 м Цуркан Віталій став першим з часом 01:40,7, а його учень Беспалько здобув бронзу, програвши наставнику 1,6 секунди.

В третій день чемпіонату України пам’яті Вячеслава Сорокіна в байдарці-двійці миколаївець Дмитро Беспалько у парі з Віталієм Брезіцьким (Львівська) – 1.34,97 здобули бронзові медалі.

Таким чином, за підсумками особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава Сорокіна визначився склад збірної України, яка виступить на чемпіонаті Європи в Познані (3-6 червня). Честь України на змаганнях в Польщі захищатимуть 28 спортсменів, серед яких миколаївці Віталій Цуркан та Дмитро Беспалько.