В Миколаївському муздрамі відбувся вечір пам’яті видатного миколаївського поета Дмитра Креміня

28 мая, 2021 13 :50

В Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії, 26 травня 2021 року відбувся вечір пам’яті Шевченківського лауреата, поета, есеїста, перекладача, громадського діяча, Дмитра Дмитровича Кременя.

Про це повідомляє пресслужба театру.

«До других роковин Поета, колектив театру присвятив його пам’яті своєрідний театралізований концерт який не тільки доторкнувся до яскравих сторінок біографії Дмитра Кременя, але й представив акторські прочитання його віршів; пісень, які він створював з композиторами Тетяною Яровою та Анатолієм Мироновим; та спробував крізь призму синтезу слова, танцю, пластичних етюдів та музики осягнути Геній нашого славного земляка»,  -йдеться у повідомленні.

На святі були присутні: родина поета (син Дмитра Кременя – Тарас Кремінь з мамою, дружиною та дочкою), заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Юрій Гранатуров, директор Миколаївського обласного художнього музею ім. Василя Верещагіна Сергій Росляков, творча інтелігенція, поети, письменники, журналісти, освітяни, активні миколаївці.

Нагадаємо, що 25 травня 2019 року помер миколаївський поет Дмитро Кремінь.