В «Приватбанку» представили нового керівника

28 мая, 2021 15 :35

Наглядова рада ПриватБанку представила нового Голову правління банку. Ним став Герхард Бьош.

Про це інформує пресслужба установи.

«Пан Бьош є досвідченим банкіром із 35-ти річним досвідом роботи, який протягом 15-ти років працював на керівних провідних посадах у банківському секторі України та має ґрунтовне розуміння української та європейської банківських систем. Він успішно керував великими проєктами з трансформації банків, зокрема процесами приватизації», — йдеться у повідомленні.

Герхард Бьош вступить на посаду після його погодження Національним банком України.

Завершення цього конкурсного відбору є важливим фактором для подальшого розвитку та успіху банку.

Hromadske повідомляє:

Бьош народився у 1957 році. Є банкіром та фінансистом. Освіту здобував у Віденському університеті – там здобув ступінь магістра соціально-економічних наук. Упродовж кар’єри працював з корпоративними клієнтами та страховими компаніями, займався реструктуризацією комерційного банкінгу та розробками, які орієнтовані на прибуток бізнес-стратегій.

Зокрема, у 1986-1993 роках займався економічними дослідженнями у сфері процентних ставок та валютних прогнозів. Після цього працював з казначейством та очолював управління комерційного банкінгу.

У 2004-2006 роках був головою департаменту світового казначейства та ринків у «Райффайзен Центральбанк». Після цього став заступником голови правління, а з листопада 2010 року – першим заступником голови правління «Райффайзен Банку Аваль».