«Це звичайна технічна проблема», — начальник міського управління транспорту про відвалені в маршрутці двері

28 мая, 2021 17 :00

Маршрутку №43 у якої під час руху відвалились двері оперативно зняли з маршруту, наразі вона в ремонті. Але додаткових перевірок технічного стану миколаївських маршруток після інцеденту не проводитимуть.

Так прокоментував MyCity інцидент, який трапився  у четвер, 27 травня, начальник управління управління транспорту Миколаївської міської ради Дмитро Попов.

Нагадаємо, що під час руху в маршрутки відвалились двері.

Він розповів, що з маршрутним транспортом періодично трапляються різні проблеми.

«Це звичайна технічна проблема. Її було усунуто ще вчора. Машина була знята з маршруту та її ремонтують. Ми оперативно реагуємо на такі ситуації», — розповів Дмитро Попов.

Натомість начальник управління транспорту не відповів чи будуть проводитись після інциденту посилені перевірки технічного стану маршруток, однак зазначив, що невдовзі відбудеться конкурс на перевезення і перевізники будуть готувати свій транспорт.

«Наразі перевізники готують свої машини до конкурсу, тому їм потрібно наводити лад з маршрутками. Всі представлені маршрутки на конкурс будуть вивішені на сайті міськради. Їх будуть оглядати та надавати належну оцінку технічному стану і готовності здійснювати перевезення».

Нагадаємо, на останньому засіданні виконкому, яке проходило 26 травня, влада міста підняла вартість проїзду в громадському транспорті.

Конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 21 червня.