Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Майже «Дикий Захід»: в Миколаєві один водій маршрутки через конфлікт стріляв в іншого водія

28 мая, 2021 14 :05

В Миколаєві в районі Центрального ринку один маршрутник дістав пістолет та почав стріляти в іншого водія.
Про це повідомив постраждалий, в якого здійснювались постріли, в групі Contact Center при Миколаївській міській раді.

Ситуація розпалилась через конфлікт на дорозі. В результаті  водій маршрутки №3 вирішив поквитатись з водієм легкового авто і намагався вдертись до нього в авто. У відповідь постраждалий застосував перцевий балончик.

«Вчора в районі станція Дачна (Ц.Ринок) трапилася конфліктна ситуація з водієм маршрутки #3 ( державний номер ВЕ 6233 АА).  Водія маршрутного таксі, обурило те, що при в’їзді на стоянку вимушено призупинився, пропускаючи зустрічні машини, створивши таким чином перешкоду для руху маршрутки. Водій, нецензурно лаючись при багатьох свідках, намагався силою проникнути в салон мого автомобіля. Захищаючись від його агресії, змушений був застосувати перцовий спрей», — йдеться в повідомленні.

Після чого інший водій повернувся до своєї маршрутки та дістав пістолет, яким він згодом скористався та здійснив постріли.

«Звертаю увагу, що подія трапилось між 9 та 10.00 ранку в людному місці. Мною викликано наряд поліції (номер звернення 9765), який зафіксував факт використання зброї та вилучив її для експертизи. У водія взяли пояснення, оформили по 173 статті та відпустили! Ніякої реакції на зброю! Прошу дати об’єктивну оцінку щодо суспільнонебезпечної поведінки водія та вплинути на рішення адміністрації підприємства, що обслуговує маршрут, з подальшим звільненням неадекватного водія», — зазначає постраждалий водій.

Нагадаємо, що в Миколаєві під час руху в маршрутки №43 відвалились двері.