Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Гнилий буряк і старезний кухонний інвентар: що знайшов Максим Несміянов у школі №40 Миколаєва. ВІДЕО

28 мая, 2021 14 :55

Після перевірки міської гімназії №4, виконавчий директор «Спілки споживачів України» Максим Несміянов також «завітав» на кухню школи №40, що в Корабельному районі міста.

Відеозвіт перевірки школи публікує MyCity.

Першою відмінністю від гімназії виявився стан не лише кухні, а й усієї школи: далеко не всі вікна замінені, деякі ще з дерев’яними рамами радянських часів, коридори, підлоги та стіни також ремонтів давно не бачили. Харчоблок винятком не став, адже його обладнанню кількадесят років.

Одним із перших порушень Несміянов зафіксував уже «популярні» підгнилі буряки, фото яких експерт публікував у себе на сторінці.

Ще одна аналогія з гімназією – відсутність москітних сіток на вікнах, через які можуть залітати комахи. Як зазначили на кухні, сітки нібито є, але чому їх не поставили, невідомо.

Працівники кухні, як і їхні колеги з гімназії, також вимушені використовувати старий інвентар, часто приносячи навіть свій з дому. Це стосується і ножів, і ганчірок, і старезного обладнання, яке виходить з ладу. До прикладу, посуд людям доводиться замочувати і відмивати у ванній, використовуючи для цього підручні засоби – зубні щітки тощо.

Проте були й позитивні моменти. Хоч кухня і стара, проте цвілі чи грибка в ній нема, а це означає, що її часто миють та вчасно провітрюють. Також Несміянов вказав на новий холодильник, який був ледь не єдиним новим інвентарем.

Для довідки: організовує харчування у цьому навчальному закладі місцеве комунальне виробниче підприємство з організації харчування у навчальних закладах (раніше — КОП — прим.) Представники підприємства, перевіривши гімназію №4, далі відмовились їхати до інших навчальних закладів, посилаючись на вказівку директора підприємства.

ФОТО:

Зазначимо також, що саме в школі №40 експерти знайшли масло від виробника «Миколаївмолпром», яке раніше фігурувало в «маргариновому скандалі». Хоча раніше директор комунального підприємства з організації харчування в навчальних закладах Віктор Васильєв заявляв, що вони купують масло в іншого виробника.