Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївські морпіхи тренувалися стрибати з парашутом із вертольоту Мі-8

28 мая, 2021 19 :12

Днями морські піхотинці 36-ї окремої бригади імені контр-адмірала Михайла Білинського тренувалися десантуватися з парашутом.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю 36 ОБрМП.

Захід, якому передували теоретичні та практичні заняття, проводився на тренажерах повітрянодесантного комплексу в пункті постійної дислокації, в рамках виконання стрибкової програми.

Десантування проводилося з військово-транспортного вертольота Мі-8 Морської авіації ВМС ЗС України.

За оцінкою начальника повітрянодесантної служби майора Олексія Булахова, військовослужбовці успішно справились з поставленими завданнями.

Він наголосив, що в морська піхота – це універсальний рід військ, а тому повітрянодесантна підготовка дуже важлива для військових. За словами офіцера, успішне виконання подібних завдань є показником готовності до дій морських піхотинців на суші, з моря і повітря.

Раніше повідомлялося, що морпіхи подолали психологічну полосу перешкод, щоб скласти присягу та отримати право носити штормові берети.