Підпалювача «Епіцентру» у Первомайську визнали психічно хворим

29 мая, 2021 12 :11

Чоловіка, який підпалив «Епіцентр» в Первомайську, визнали психічно-хворим. Такий висновок КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської облради, куди відповідно до ухвали слідчого судді було направлено підозрюваного для проведення комісійної стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївського центрального районного суду.

«Відповідно до зазначеного висновку, підозрюваний страждає на психічне захворювання. Щодо нього рекомендовано застосування примусового заходу медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з суровим наглядом», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що слідчий суддя Центрального районного суду  Дмитро Тішко продовжив терміни тримання під вартою 38-річного палія.  Він підозрюєтья у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194 КК України.

Нагадаємо, що близько 12.30 год, підозрюваний прибув до ТК «Епіцентр», що розташований у м. Первомайськ. Перебуваючи у відділі лакофарбових матеріалів, він взяв з полиці пляшку легкозаймистого розчинника, облив ним коробки з цим засобом, після чого підпалив пляшку та кинув її на полицю, через що виникла пожежа.

Внаслідок дій підозрюваного, вогнем було знищено близько 4 000 км.м площі приміщення торгівельного комплексу та товар, який там знаходився.

На виході з магазину, палій наніс сокирою тілесні ушкодження трьом співробітникам служби охорони комплексу, які намагались його затримати.

Самого палія пізніше затримали, в поліції він мотивував свій вчинок тим, що «нинішній власник «Епіцентру» відрізав вуха та носи жінкам і дітям, а потім відправляв їх до Європи».