Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Плита 1967-го року»: працівники єдиного комунального дитсадка у Варварівці просять владу оновити їм харчоблок

29 мая, 2021 11 :17

Вихователі та працівники харчоблоку дитячого садка №92 «Світлячок», що знаходиться в мікрорайоні Варварівка, вимушені готувати їжу на застарілому обладнанні на кухні, де немає навіть нормальної системи вентиляції чи кондиціонера.

Про це вони розповіли під час перевірки, яку проводив виконавчий директор «Спілки споживачів України» Максим Несміянов, передає MyCity.

Оглядаючи кухню, Несміянов звернув увагу на плиту й духовку, дата випуску яких – 1967-й рік. Окрім цього, на кухні немає тістомісильної машини

«Не вистачає тістомісильної машини, немає її, картоплепротиральної машини (прилад для протирання та автоматичної нарізки варених овочів – прим.) не вистачає, духовку також можна було б замінити, тому що вона взагалі уже. Працювати в таких умовах дуже важко», — розповіла шеф-кухар.

На запитання, чи обіцяє влада якось оновлювати обладнання, працівники відповіли, що ні.

«Нам нічого не обіцяють. У нас кухар за власний кошт купує. Директор, ми – все своїми силами. А владі передайте, будь ласка», — звернулись кухарі.

Також у людей серйозні нарікання на систему провітрювання приміщення. Через відсутність нормального кондиціювання повітря й стару плиту, яка під час роботи виділяє велику кількість тепла, у шеф-кухаря одного разу стався серцевий напад, розповіли у дитсадку.

Нагадаємо, Несміянов також інспектував гімназію №4 та школу №40. До слова, в останній експерти знайшли вершкове масло фірми, яка раніше фігурувала в «маргариновому» скандалі.