Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Відкрився перший в Україні центр вакцинації: сотні людей стоять у чергах

29 мая, 2021 13 :08

У столичному Міжнародному виставковому центрі 29 травня відкрився перший в Україні центр вакцинації проти коронавірусу. Про це повідомляє UA:Суспільне.

У Центрі робитимуть щеплення киянам вакциною китайського виробництва CoronaVac, які зареєструвалися у додатку «Дія». Їм має надійти дзвінок або СМС-повідомлення з вказанням дати та часу проведення процедури.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентини Гінзбург, на території комплексу площею приблизно 6 тисяч квадратних метрів працюватиме 20 бригад вакцинації. Одна бригада спроможна вакцинувати щонайменше сто осіб.

«Вакцинальний центр починає працювати на вихідних і в залежності від кількості вакцин, від категорії, будуть проведені вакцинації», – сказала вона.

Гінзбург повідомила, що всього було зателефоновано 8 тисячам громадян, які залишили заявки у додатку «Дія», з пропозицією прийти на щеплення. З цієї кількості близько 800 осіб отримали дозу антикоронавірусного препарату, ще 560 осіб погодилися прийти на щеплення цими вихідними. Кандидатів на щеплення обирають згідно з рекомендаціями МОЗ залежно від категорії.

«Саме зараз, після того, як Київ отримав CoronaVac, було запропоновано, окрім співробітників санаторно-курортного комплексу, Держспецзв’язку, паливно-енергетичного комплексу, в тому числі (робити щеплення — ред.) з програми «Дія». Тобто це чіткі рекомендації Міністерства охорони здоров’я, які ми виконуємо», – зазначила директорка профільного Департаменту КМДА.