Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На пляжі в Коблеве знесли незаконні забудови

30 мая, 2021 16 :45

У зоні відпочинку «Коблеве» знесли п’ять незаконно збудованих споруд на пляжній території. Про це повідомили у пресслужбі  Миколаївської окружної прокуратури

Так, рішення про знесення споруд було ухвалено Господарським судим Миколаївської області ще у березні 2017 року.

Тому прокуратура в межах прибережної захисної смуги Чорного моря у зоні відпочинку «Коблево» було знесено 5 об’єктів – одноповерхових будівель та споруд загальною площею 320,1 кв м.

«Зазначеним рішенням також визнано недійсним та скасовано свідоцтва на право власності товариства з обмеженою відповідальністю «Ягуар-Південь» та попереднього власника стосовно цих об’єктів», — йдеться у повідомлені.

Як повідомив керівник Миколаївської окружної прокуратури Геннадій Герман, зазначені споруди самовільно та незаконно збудовані на пляжній території, яка відповідно до водного законодавства повинна становити 100 м від урізу води.  Це саме та пляжна зона, яка передбачена для відпочиваючих, і будь-яка господарська діяльність на ній заборонена.