У Миколаєві стартували матчі Першої ліги України з регбі-7

29 мая, 2021 18 :03

29-го травня у Миколаєві відбувся І тур серед чоловічих команд Першої ліги України з регбі-7.

Про це повідомляє кореспондент My City.

«Регбі-7» — це олімпійська дисципліна, різновид регбі, у якому команди грають 7-ма гравцями впродовж двох таймів по 7 хвилин. Відмінністю від регбі-15 є те, що після спроби чи голу м’яч вводиться у гру командою, яка щойно забила, задля вирівнювання шансів супротивників. У сутичці беруть участь 3 гравці, реалізація спроб пробивається з відскоку (дроп-гол).

На данному етапі у південно-східному регіоні взяли участь 6 команд з Миколаєва, Херсону, Одеси, Черкас та Кривого Рогу.

Варто відзначити, що Миколаїв представляли одразу дві команди. У групі «Б» змагався миколаївській РК «Корабел», а у групі «А» були заявлені вихідці з «Корабелу» — молодий регбійний клуб «Вітовка».

Тож, на верхньому полі Центрального міського стадіону від самого ранку точилася справжня чоловіча боротьба, за підсумками якої РК «Корабел» виборов 2-ге місце, програвши одеським «Морякам» з рахунком 0:33. «Вітовка» здобула 5 місце, залишивши позаду херсонського «Прометея» з рахунком 12:5.

Отже, у ІІ-му турі гратимуть одеські «Моряки», миколаївській «Корабел», «Кривий Ріг Регбі»  та «Дніпро» з Черкас.

«Регбі-7 на сьогоднішній день має великий розвиток в Україні. Ми хочемо і  будемо розвивати цей вид спорту на Миколаївщині і вже маємо намір відкрити такий напрямок у Дитячо-юнацьких спортивних школах міського або обласного підпорядкування.

Сьогодні ми вперше граємо на чудовому полі ЦГС. За це велика подяку міському голові Олександру Сінкевичу, директору стадіону Володимиру Косе, та начальниці Управління у справах фізичної культури і спорту Ірині Бондаренко. Сподіваємося, що і надалі будемо співпрацювати, задля того, аби розвивати цей командний вид спорту у Миколаєві», — зазначив Президент Миколаївської Федерації регбі Євген Костянтинов.