Двох ексзаступників начальника регіонального управління юстиції підозрюють в отриманні хабаря

31 мая, 2021 14 :15

28 травня слідчі Слідчого управління під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури повідомили про підозру двом фігурантам – колишнім заступникам начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які на час вчинення кримінального правопорушення обіймали керівні посади. Їх звинувачують в одержанні хабаря.

Про це пишуть на сайті поліції області.

Мова йде про 31-річного та 32-річного колишніх заступників начальника управління юстиції.

Раніше правоохоронці встановили, що троє службових осіб Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції «систематично здійснювали злочинну діяльність щодо штучного заниження вартості заарештованого майна в рамках виконавчого провадження, отримуючи за це неправомірну вигоду».

«3 лютого під час передачі другої частини грошової винагороди, 3 тисяч доларів, 40-річна начальник Центрального відділу державної виконавчої служби у місті Миколаєві та 48-річний посередник були затримані у порядку ст. 208 КПК України», — розповідають правоохоронці.

Тепер підозрюваним загрожує реальний тюремний строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Міністерство юстиції хоче через суд заборонити діяльність «Партії Шарія».