У Первомайську чоловіка засудили на 5 років за серію крадіжок

31 мая, 2021 12 :50

Первомайський міськрайонний суд визнав винним 31-річного чоловіка за фактом грабежу, крадіжок, незаконного проникнення у житло та незаконного поводження зі зброєю (ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 162 та ч. 1 ст. 263 КК України). Вирок суду: 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Як розповів керівник Первомайської окружної прокуратури Костянтин Щербак, в ході досудового розслідування встановлено, що 31-річний чоловік, який раніше був неодноразово засуджений за вчинення злочинів проти власності, знову вчинив низку злочинів.

Так, в грудні 2018 року зловмисник, погрожуючи застосуванням насильства продавцю, пограбував магазин продуктів у Первомайському районі, заволодівши грошовими коштами в сумі 3000 гривень.

Крім того, з грудня 2018 року по січень 2019 року зловмисник вчинив 6 крадіжок з житлових будинків у м. Первомайськ та Первомайського району, викравши різну побутову техніку та завдавши матеріальних збитків потерпілим на загальну суму близько 30 тисяч гривень.

Також в січні 2019 року чоловік, з метою наживи, пошкодивши вікно, проник на територію житлового будинку в Первомайському районі. Зайшовши всередину приміщення, не виявив нічого, щоб могло його зацікавити та пішов.
Під час затримання зловмисника працівниками поліції було виявлено та вилучено гладкоствольний самозарядний пістолет, який він незаконно зберігав без передбаченого законом дозволу.

19 травня 2021 року Первомайський міськрайонний суд підтримав позицію обвинувачення та засудив зловмисника до реальної міри покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
Вирок суду на даний час не набув чинності, триває строк апеляційного оскарження.