Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Україні знизять вартість ліків

31 мая, 2021 12 :25

Незабаром в Україні вартість ліків знизиться. Також відбудуться і зміни в закупівельних процесах забезпечення лікарськими засобами. Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю ТСН.

«Досить велика кількість бюрократичних речей була в Міністерстві охорони здоров’я. Ми запустили другий етап реформи, але він запустився і збігся з епідемією. Тому нам в цей період часу головне стабілізуватися. Показати ефективні лікарні, які вже почали працювати, і допомогти неуспішним лікарням, які просіли з фінансуванням», — сказав глава МОЗ.

Також Ляшко розповів про своє ставлення до змін у фінансуванні медустанов.

«Я був проти фінансування деяких інфекційних лікарень, коли гроші йшли за пацієнтом. І щодо протитуберкульозних закладів. І той тариф, який з’явився в 2020-му, не міг покрити потребу в установах, які надають допомогу хворим на туберкульоз. Тому з моїх вуст і звучала критика . Зараз ситуація змінилася. і тариф підвищили, і вперше в Україні в цьому році почали фінансувати, платити за лікування хворого на амбулаторному етапі», — заявив міністр.