Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Німеччині пенсіонер зберігав у підвалі нацистський танк та іншу зброю

31 мая, 2021 21 :38

У Німеччині почався суд на 84-річним місцевим мешканцем, у підвалі якого знайшли військову техніку часів Другої світової війни.

Про це повідомляє ТСН, із посиланням на німецьке агентство DPA.

У 84-річного пенсіонера із Кіля в підвалі його вілли знайшли зенітну установку, торпеду, мінометний кулемет та автомати. Прокуратура звинувачує чоловіка у зберіганні зброї нацистської епохи.

Крім цього, в колекції були напівавтоматичні та повністю автоматичні пістолети, а також понад 1 тис. патронів. Обшук вілли перетворився в дводенну операцію. 20 солдатам було потрібно близько 9 годин, щоб витягти з підвалу танк, який важив майже 40 тонн. Обвинувачений стверджував, що купив танк в Англії на металобрухт.

Згідно із законодавством, таке порушення карають позбавленням волі на термін від 1 до 5 років. Однак експерти, призначені судом, вважають, що тільки зенітне знаряддя все ще може бути в бойовому стані, а інші предмети більше неможливо використовувати.

Нагадаємо, що на території археологічної пам’ятки національного значення «Дідова Хата І» в мікрорайоні Мала Корениха знайшли унікальну амфору з тавром міста Акамф. Таких амфор із тавром у світі залишилося близько 700.