Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві провалили торги по завершенню ремонту проблемного перехрестя по Карпенка: немає бажаючих

31 мая, 2021 14 :00

В Миколаєві не відбулися торги по завершенню реконструкції проблемного і скандального перехрестя по вул. Генерала Карпенка та вул. Крилова.

Про це свідчать дані електронної системи Prozorro.

Зазначимо, що до 31 травня тривав період подання тендерних пропозицій. Для участі в торгах подалися менше двох претендентів. Відтак, за регламентом вони не могли бути проведені.

Нагадаємо, що підрядник має виконати завершальні роботи до 20 вересня.

Серед робіт, які залишилось зробити на проблемному перехресті: укладання верхнього асфальтового покриття, електромонтажні роботи, встановлення світлофорів, «лежачих поліцейських», нанесення дорожньої розмітки, ремонт тротуару і установку огорожі. Орієнтовна ціна на завершення робіт: 5 млн 617 тис грн.

На проблемному перехресті по вул. Ген. Карпенка, який реконструюють вже більше року і ніяк не можуть привести до ладу, водії з регулярною частотою потрапляють в розбиті зливостоки і б’ють свої автомобілі. 

Раніше водії висловлювали своє обурення ямами на цьому перехресті, який реконструюють ще з квітня 2020 року. Перед початком робіт чиновники обіцяли, що вони тривати не пізніше вересня 2020 року.

В середині липня директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв повідомив, що незадоволений темпами реконструкції перехрестя. Пізніше він повідомив, що підрядник не встигає завершити реконструкцію перехрестя вулиць Генерала Карпенко та Крилова до вересня.

На проведення робіт потрібно ще два місяці, через  певні труднощі у зв’язку з невідповідністю підземних комунікацій і застарілих схем.

Потім стало відомо, що оголошений ще один тендер на реконструкцію перехрестя: роботи замовляють до кінця березня 2021 року.