У Миколаєві пройшли змагання важкоатлетів «Залізна Нація 7» пам’яті Дениса Янтаря

31 мая, 2021 16 :41

На вихідних, 29-30 травня, у Миколаєві відбувся всеукраїнський турнір з паверліфтингу «Залізна Нація 7″. Заявки на участь подали понад 150 спортсменів з різних міст України.

Про це повідомляють у пресслужбі миколаївського осередка «Національного корпусу».

Цього року учасники виконували жим лежачи, присідання з вагою і станову тягу. Проводилися змагання протягом двох днів: перший день змагалися любителі, а  другий — професіонали.

«Зауважимо те, що турнір об’єднав чоловіків і жінок не тільки з різних міст, а й різних вагових категорій, спортивних умінь і вікових груп. Наймолодшому учаснику 17 років, найстаршому — за 50. Також в змаганнях змагалися учасники АТО і діючі військовослужбовці ЗСУ», — йдеться у пресрелізі.

За словами організатора, голови ГО «Спортивний Корпус» і керівника штабу «Національний Корпус» Олександра Глущенка, в цьому році на турнірі з’явився новий трофей — кубок імені Дениса Янтаря.

«З цього року турнір матиме іменний трофей — це кубок Янтаря. Денис Янтар був одним з ініціаторів і засновників« Залізної Нації », докладав чималих зусиль в його розвиток і популяризацію. Кубок буде перехідний, його отримає найсильніша команда важкоатлетів. Сьогодні його вручатимуть кращим спортсменам батьки Дениса. У цьому турнірі душа їхнього сина і нашого друга», — сказав Глущенко.

Переможці змагань:

Жим лежачи:

  1. Громов Ернест (Севастополь) — 230 кг., При особистому вазі 89 кг.
  2. Шевченко Олександр (Одеса)
  3. Тарасов Олександр (Миколаїв)

Станова тяга:

  1. Бодров Андрій (смт Делятин, Івано-Франківська область) — 295 кг., При особистому вазі 76 кг.
  2. Шевченко Олександр (Одеса)
  3. Тарасов Олександр (Миколаїв)

Абсолютним переможцем у категорії паверліфтинг став Олександр Тарасов з Миколаєва — 925 кг. сумарно за три вправи (жим лежачи, присідання з вагою і станова тяга).

Нагадаємо, Денис Янтар був відомим у місті активістом. Помер 9 вересня 2020 року від раку крові.