«У нас не таке велике місто»: Шамрай про можливість розгортання у Миколаєві центру масової вакцинації

31 мая, 2021 14 :50

У Миколаєві поки не розглядають варіантів створення центру масової вакцинації, як уже зробили у Львові, Києві та Одесі. Про це виданню MyCity розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Нагадаємо, у перелічених містах центри масової вакцинації відкрили для того, щоб щеплювати там людей, які записувались на вакцинацію проти коронавірусу через портал або додаток «Дія».

За словами Шамрай, Миколаїв – не таке велике місто, щоб відкривати окремі центри. Зараз в місті готові щеплювати до 5 тисяч людей за добу, якщо буде достатня кількість вакцини.

«Ніяких пунктів не треба, ми готові обдзвонювати, працювати. […] У нас не таке велике місто, щоб ми могли городити ті пункти в пристосованих приміщеннях, якщо ми спокійно можемо щепити людей», — вважає Шамрай.

Вона додала, що сьогодні-завтра очікується поставка до Миколаєва нових партій вакцини Pfizer і CoronaVac.

«Ми чекаємо сьогодні поставку Pfizer і CoronaVac. Сьогодні вони повинні прийти. На сьогодні відкривати якісь пункти в пристосованих приміщеннях, коли в наших центрах… Миколаїв не таке величезне місто. У нас на сьогоднішній день уже щеплено більше 15 тисяч населення», — додала чиновниця.

Всього у місті зараз працюють 10 виїзних бригад для щеплення людей, а також 10 стаціонарних центрів. За словами Шамрай, цього цілком досить для Миколаєва.

Раніше MyCity писало про те, як швидко зареєструватися на вакцинацію через портал «Дія».

Вас також може зацікавити новина про те, що на всіх, окрім одного, популярних пляжах Миколаєва виявили кишкову паличку.