Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В селі під Миколаєвом під час роботи в полі чоловік знайшов артснаряд

31 мая, 2021 19 :44

У понеділок, 31 травня, в селі Костянтинівка Первомайської територіальної громади Миколаївського району місцевий мешканець знайшов артснаряд. На місце прибули сапери.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС регіону.

Під час робот в полі чоловік випадково наткнувся на вибухонебезпечний предмет. Про це він негайно повідомив за екстреним номером «101».

На місце прибули сапери, які ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 75 мм часів минулих війн. Вибухонебезпечний предмет було вилучено та підірвано у спеціальному місці.

Рятувальники вкотре нагадують мешканцям Миколаївщини, що чіпати підозрілі знахідки в жодному разі не можна. Слід негайно сповістити про це Службу порятунку та не допускати до знахідки сторонніх осіб, особливо дітей.

Нагадаємо, що минулого тижня на полігоні Ширлан відбулися випробування 155-мм САУ «Богдана». Наразі виготовлено лише перший дослідний зразок, який пройшов ходові випробування.