Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Ти у мене єдина»: в Україні презентували символіку 30-річниці Незалежності України

31 мая, 2021 17 :33

До 30-ї річниці Незалежності України було розроблено єдину візуальну символіку свята. Для кожного регіону було створено свій унікальний логотип.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Так, в основі концепції відзначення 30-ї річниці Незалежності України покладена ідея бачення Незалежності як мрії, яку прагнули багато поколінь українців. За основу логотипу було узято калейдоскопічні квіткові орнаменти.

«Квітка – образ, що розкриває ідею держави. «Ти у мене єдина» – основний лейтмотив всього проекту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації», — йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що кожна область України має свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачена спрощена форма логотипа для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипів.

Під час відзначення 30-ї річниці Незалежності України усі бажаючі можуть використовувати інформаційні продукти, які розміщені в електронному вигляді за посиланням. Їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Концепція єдиної візуальної символіки свята була підготовлена за координації Міністерства культури та інформаційної політики України, а розроблена — креативною агенцією «Провід».

Наразі вже виготовлено інформаційні продукти, що містять описи, дизайн-макети, експозиційні макети, логотипи, графічно-шрифтові частини зображень, зображення візуальної системи, використання логотипів.

Нагадаємо, що усіх миколаївців запрошують узяти участь у масштабному вокальному флешмобі «Гімн України», який відбудеться  5 червня на Соборній площі.