За вирощування коноплі 4-ох мешканців Вознесенщини узяли під варту

31 мая, 2021 18 :11

В Миколаєві суд узяв під варту із правом внесення застави від 600 тис. гривень до 1 млн. гривень чотирьох чоловіків, які були затримані за ч.2 ст.310 КК України, тобто за незаконне вирощування та збут наркотичних речовин.

Про це повідомляє пресслужба Центрального районного суду Миколаєва.

Повідомляється, що мешканці Вознесеньска та Вознесенського району обладнали усім необхідним дві будівлі сільськогосподарського призначення, зокрема:

  • грунтом
  • добривом
  • знаряддями праці
  • насінням коноплі
  • штучним освітленням
  • системою зрошування.

Протягом березня-травня 2021 року чоловіки здійснювали посів, догляд за рослинами, забезпечували охорону будівель.

В ході обшуку правоохоронці виявили не менше 645 кущів коноплі. За результатами експрес-тесту, проведеного з однією з рослин було виявлено, що в ній міститься тетрагідроканабінол – алкалоїд канабісу, який відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів.

Вивчивши детально усі матеріали справи, суддя ухвалив обрати щодо двох підозрюваних запобіжні заходи у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 681 000 гривень. Двох інших чоловіків, які намагалися втекти під час затримання, також узяли під варту із можливістю внесення застави у сумі 1 021 500 грн та 908 000 грн відповідно.

Нагадаємо, що чоловіків було затримано 26 травня. Чотири мешканці Миколаївщини віком від 36-ти до 54-х років раніше вже були судимі за тяжкі та особливо тяжкі злочини.