Платили, щоб отримати премію: в Миколаєві двох правоохоронців піймали під час отримання чергового хабаря

1 июня, 2021 09 :54

У Миколаєві судитимуть колишніх начальника управління фінансового забезпечення Нацполіції в області та касира цього управління за одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За версією слідства, керівниця управління за попередньою змовою з касиром розробили злочинний план з систематичного отримання неправомірної вигоди від працівників органів поліції в Миколаївській області за нарахування їм завищеної премії. Вказані особи нараховували завищені безпідставні премії тим працівникам, які погоджувались повертати їм частину одержаної премії.

Розмір неправомірної вигоди склав 77 тис гривень.

Правоохоронці затримали вказаних осіб «на гарячому» під час одержання ними другої частини неправомірної вигоди у розмірі 39 тис грн 2 лютого цього року.

Наразі обвинувачені звільнені з лав правоохоронних органів.

Дії начальника управління кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище), касира – за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.

Раніше повідомлялося, що двох колишніх заступників начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції підозрюють в отриманні 3 тис. долларів хабаря. Підозрюваним загрожує реальний тюремний строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади.