У Миколаєві СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів під час ремонту онкодиспансеру

1 июня, 2021 10 :50

Служба безпеки України повідомила про підозру у розкраданні бюджетних коштів директору будівельної фірми, яка займалася ремонтом Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що підрядна організація завищила вартість обсягу робіт на суму 889 тис гривень. Замовником робіт було Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА.

Як повідомляють у Нацполіції області, у 2020 році було укладено договір на виконання робіт з капітального ремонту даху на одному із лікувальних корпусів Миколаївського обласного онкологічного диспансеру. Наприкінці року керівник підрядної організації, не виконавши у повному обсязі будівельні роботи, надав замовнику документи, що підтверджують виконання передбачених договором будівельних робіт у повному обсязі, які у подальшому були оплачені.

Директору будівельної фірми повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Триває досудове слідство та перевіряється можлива причетність посадовців ОДА та керівництва диспансеру до привласнення бюджетних коштів.

Раніше повідомлялося, що СБУ викрила міжрегіональну злочину групу, учасники якої незаконно постачали великі партії товарів військового призначення до Росії.