Міська влада через суд добилася демонтажу двох літніх майданчиків, які перетворилися на постійні

1 июня, 2021 15 :53

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міськради виграв суд стосовно скасування права власності на дві незаконні прибудови.

Про це повідомляє пресслужба департаменту.

Мова йде про «Moon cafe» (на розі вулиць Московської та Адмірала Макарова) та ТОВ «Магазин 301» (вул. Генерала Карпенка, 20). Власники цих закладів свого часу отримали дозвіл на влаштування літніх майданчиків, які згодом засклили та вирішили залишити назавжди.

Через суд право власності було скасовано і літні майданчики підлягають демонтажу.

«Такі об’єкти досить складно прибрати. Судова тяганина триває роками.  Але наша принципова позиція — показати підприємцям на прикладі, що перебудова «літників» та оформлення права власності на них — погана ідея», — підкреслюють у департаменті.

Також зазначається, що на ці два об’єкти вже скасовано записи в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. ТОВ «Магазин 301» зголосилося самостійно здійснити демонтаж та звільнити земельну ділянку. «Moon cafe» також просять не зволікати.

Директор департаменту Андрій Єрмолаєв сподівається, що підприємці, які до нового сезону отримали дозволи на влаштування «літників», візьмуть цю інформацію до уваги і будуть користуватися земельними ділянками чесно та «не випробовуватимуть долю».

Нгадаємо, що у Коблево знесли п’ять незаконно збудованих споруд на пляжній території. Зазначені споруди самовільно та незаконно збудовані на пляжній території, яка відповідно до водного законодавства повинна становити 100 м від урізу води.  Це саме та пляжна зона, яка передбачена для відпочиваючих, і будь-яка господарська діяльність на ній заборонена.