Федорова вважає, що «інфекційка» може лікувати більше пацієнтів, але їх туди просто не направляють

2 июня, 2021 12 :01

Світлана Федорова, яка працює директором КНП «КНП «Миколаївський центр лікування інфекційних хвороб» (раніше – обласна інфекційна лікарня – прим.) вважає, що відкривати ліжко-місця для лікування хворих на коронавірус в районних центрах не потрібно було, адже центр лікування міг би приймати більше людей, ніж зараз.

Про це вона сказала журналістам у середу, другого червня.

За словами лікарки, КНП спроможне приймати до 170 людей, хворих на коронавірус.

«Зведення за вчора: чотири пацієнти з «ковідом» у Баштанці – навіщо? Мені люди пишуть із Баштанки, що хочемо до вас, але нас лікарі не відпускають. 10 пацієнтів у Новому Бузі, 60 пацієнтів у міській лікарні №’1. Ми їх всіх сьогодні можемо прийняти сюди. Навіщо сьогодні відкрили десятки лікарень, де лежать по 1-2 людини з «ковідом», а сюди, виходить, не відпускають хворих?», — сказала вона.

Окремо Федорова запевнила, що зараз лікарня повністю забезпечена новим європейським обладнанням, тобто готова приймати людей з різним ступенем важкості.

Відео: видання «НикВести»:

Нагадаємо, раніше стало відомо, що лікарня може не отримати пакет від НСУ (Національної служби здоров’я – прим.) через те, що не обладнана власною хірургією та пологовим будинком.

Пізніше головний лікар додала, що їхній медичний заклад хочуть довести до банкрутства.

Вона також додала, що кошти за пацієнтів, яких лікували ще в квітні, на рахунки лікарні прийшли лише сьогодні зранку.