На Миколаївщині головний лікар завищив вартість пального майже на півмільйона гривень: йому загрожує до 6 років

2 июня, 2021 15 :14

Служба безпеки України на Миколаївщині задокументувала факт зловживання службовим становищем головним лікарем КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрієм Самойловим. Він завищив вартість пального майже на півмільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що у 2017 році за результатами відкритих торгів комунальним медичним закладом було укладено договори на поставку пального на суму понад 3 мільйони гривень.

У подальшому з метою одержання неправомірної вигоди, користуючись своїм службовим становищем, головним лікарем із підприємством, яке зобов’язалось поставити пальне, протягом тижня після підписання угоди, без наявних на те законних підстав було укладено декілька додаткових договорів, відповідно до яких збільшувалась вартість одиниці товару, що призвело до завищення вартості пального на загальну суму понад 430 тис. грн.

Слідчі інкримінують керівнику комунального медичного закладу ч. 1 ч. 2 ст.364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає покарання до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом до 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування триває.