У Миколаєві знімають реаліті-шоу «Регата», в якому бере участь мер міста Сєнкевич

2 июня, 2021 16 :08

Міський телеканал «Март» вирішив зняти, як йдеться у пресрелізі, перше в Україні реаліті-шоу «Регата». Одним із його учасників стане мер міста Олександр Сєнкевич.

Про це написали у пресслужбі міської ради.

Реаліті-шоу планують знімати в рамках фестивалю на воді «Mykolaiv River Fest», а допомагатиме телеканалу робити проект студія «TAZ i kompaniya» Канал транслюватиме його з 4-го червня щоп’ятниці о 18:45 у прямому ефірі. Також перегляд реаліті-шоу буде доступним на їх Facebook-сторінці та YouTube.

Так у пресрелізі пояснюють суть шоу:

«Кільком відомим людям міста, які не мають відношення до вітрильного спорту, запропоновано об’єднатися в одну команду під керівництвом досвідченого капітана».

Капітаном буде саме мер.

Зараз команда, яка складається зі п’яти членів, почала підготовку до змагань. Окрім Сєнкевича, в команду запросили: головного редактора місцевого видання «НікВесті» Олега Деренюгу, депутатку облради Альону Кару, бізнесвумен Тетяну Яшкіну та викладача коледжа культури і мистецтв Олексія Павлищева.

У день гонки команда вийде на старт регати і пройде всю дистанцію за маршрутом «Миколаїв — Волоська Коса — Миколаїв» на загальних підставах з іншими учасниками. Вони спробують скласти конкуренцію за призові місця досвідченим яхтсменам.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що мер пішов у відпустку.