За смертельне побиття товариша мешканцю Миколаєва призначили лікування у психлікарні

3 июня, 2021 17 :10

Мешканця Миколаєва, який до смерті забив свого товариша палицею, відправили за грати на 7,6 років та прописали лікування в психлікарні.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Подія трапилася 21 січня 2020 року у Миколаєві неподалік зупинки громадського транспорту по проспекту Богоявленському. Зловмисник посварився з товаришем стосовно не повернення належного йому майна. Під час сварки 55-річний злочинець дерев’яною палицею завдав 61-річному чоловіку не менше 7 ударів по голові та тулубу, від яких він помер.

У суді обвинувачений провину свою заперечував, але суд дійшов висновку, що зібрані у кримінальному провадженні та дослідженні в судовому засіданні докази свідчать про доведеність його  вини.

Рішенням Ленінського районного суду Миколаєва від 26 травня 2021 року обвинуваченого визнано винним в нанесенні смертельних ушкоджень потерпілому (ч. 2 ст. 121 КК України ) та засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі із застосуванням примусових заходів медичного характеру — амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому  порядку.

Раніше повідомлялося, що чоловіка, який підпалив «Епіцентр» в Первомайську, визнали психічно-хворим.