Секретар міськради Фалько вважає, що депутати ще не розібрались у всіх тонкощах роботи, тому й не ухвалили перерозподіл бюджету

3 июня, 2021 16 :29

Депутат від фракції «Пропозиція» та секретар міської ради Миколаєва Дмитро Фалько вважає, що його колеги не ухвалили на попередньому засіданні перерозподіл бюджету через те, що більшість із них молоді й досі не розібрались у всіх нюансах депутатства.

Таку думку він висловив у студії програми «Добрий вечір», пише MyCity.

Як відомо, на останньому засіданні сесії, яке проходило 21 травня, одним із перших питань повинні були розглядати перерозподіл бюджету. Проте тоді співбесідник MyCity розповів, що питання навіть не виноситимуть на голосування, тому що перед засіданням деякі фракції навідріз відмовились голосувати за нього, і питання просто не набере голосів.

Все ж, Фалько пов’язує такі дії своїх колег з іншими причинами.

«Сталась якась незрозуміла ситуація, тому що, в принципі, всі зміни до цього рішення депутати проголосували, і фактично вже був складений повноцінний документ, але в цілому не було проголосовано. Я думаю, це склалось, знову таки, ви знаєте, що оновився суттєво склад міської ради, що багато нових депутатів, тож багато речей депутати роблять вперше», — розповів секретар міськради.

Він також вважає, що депутати дуже хочуть виконати всі свої передвиборчі обіцянки уже зараз, тому й виникають суперечки.

«Депутати, скажімо так, не розібралися, можливо, у всіх тонкощах, можливо, не всі були враховані побажання. У нас знову таки молоді депутати, вони все, що пообіцяли, вони сподіваються в перший рік виконати і вимагають, щоб максимально їхні передвиборчі обіцянки були закладені в цьогорічний бюджет», — вважає Фалько.