Суд виправдав фірму-фігуранта «маргаринового» скандалу в Миколаєві, і тепер місто повинно виплатити 1,2 млн грн компенсації: Фалько

3 июня, 2021 17 :32

Компанія, яка фігурувала у «маргариновому» скандалі, який трапився у 2019 році, довела в суді, що серед її продукції не було фальсифікату. Тепер місто повинно заплатити їй 1,2 млн гривень компенсації за передчасне розірвання контракту.

Про це розповів секретар міської ради Дмитро Фалько в ефірі телеканалу «Ніс-ТВ», пише MyCity.

«Пам’ятаєте, у попередній каденції був «маргариновий» скандал? Там порушили кримінальну справу. Наскільки мені відомо, суд вже виправдав, тобто вже підтверджено, що там не було фальсифікації харчових продуктів. Здається, 1,2 мільйони гривень міська рада вимушена виплатити цьому підприємству за вимушений простій», — розповів Фалько.

Він також додав, що розірвали договір тоді з постачальником саме через політичний тиск, хоча за умовами договору цього робити було не можна, що й довели в суді.

Зазначимо, що мова йде про виробника молочної продукції «Миколаївмолпром». Нещодавно виконавчий директор «Спілки споживачів України» Максим Несміянов знайшов масло цієї компанії в одній зі шкіл міста, хоча воно там не повинно бути.