У Первомайську поліцейські знайшли 6-річного хлопчика, лише ввімкнувши сирену

4 июня, 2021 10 :09

У Первомайську шестирічний хлопчик, який зник під час прогулянки з бабусею, знайшовся, коли почув поліцейські сирени.

Про це повідомляє пресслужба поліції Миколаївської області.

Повідомлення про зникнення дитини надійшло в поліцію 3 червня близько 18:30. Поліцейські з’ясували, що хлопчик грався  на дитячому майданчику разом із бабусею, а, коли вона на хвилину відволіклась, то побачила, що онука серед інших дітей немає. Жінка кинулась його шукати, але самостійні пошуки не дали результатів.

Отримавши прикмети зниклої дитини, поліцейські розпочали пошуки з обстеженням прилеглої території, та вже за декілька хвилин співробітники слідчо-оперативної групи побачили маленького мандрівника — він йшов назустріч.

На запитання поліцейських хлопчик розповів, що залишив дитмайданчик, щоб прогулятись біля розташованої поблизу річки, а, коли почув спецсигнал поліцейського авто, одразу поспішив назад, щоб подивитись що відбувається.

Дитину доставили до дому, а з батьками провели профілактичну бесіду стосовно того, щоб вони краще наглядали за малечею задля уникнення негативних наслідків.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві знайшли хлопчика, який пішов кататися на самокаті та довго не повертався додому. Дитина бавилася біля річки на Намиві.