«Поки що грошей немає», — в управлінні освіти розповіли, коли планують оновити старе обладнання в школах та садах

4 июня, 2021 11 :10

На сьогоднішній день в бюджеті управління освіти Миколаївської міськради немає коштів на оновлення обладнання харчоблоків. Застарілі плити та ножі будуть замінювати, якщо будуть залишки коштів.

Про це кореспонденту MyCity повідомила начальниця управління освіти Анна Личко.

«Ми поступово оновлюємо все обладнання у садах та школах міста. В минулому році ми частину закупили обладнання, в цьому році поки що ні. Якщо буде десь якась економія, то будемо так само розглядати таку можливість», — каже начальниця управління освіти.

Личко повідомила, що управління освіти два роки поспіль купує нове обладнання та інвентар для шкіл та садочків міста. Проте кількість закладів освіти в місті велика, і оновити все за один рік неможливо.

Що стосується дитячого саду №92 у мкрн. Варварівка, де кухарі скаржилися на газову плиту 1967 року випуску, то в управлінні освіти повідомили, що наразі коштів на оновлення обладнання немає.

«В 4 гімназії  все нове стоїть (обладнання – прим.ред.). Стосовно садочку –  маємо намір замінити плити, але поки що, на цей момент грошей немає. Якщо буде економія, то в першу чергу ми плануємо спрямовувати кошти в тому числі і на харчоблоки», — повідомила Анна Личко.

Нагадаємо, що директор «Товариства споживачів України» Максим Несміянов проінспектутвав гімназію №4 та школу №40. Там було виявлено ряд порушень, в тому числі — вершкове масло фірми, яка раніше фігурувала в «маргариновому» скандалі.

Депутат міськради Олена Кисельова впевнена, що якщо не змінити механізм надання послуги в організації дитячого харчування, ситуація не зміниться.