У Миколаєві відкриють меморіальну дошку журналісту та громадському діячу Борису Арову

4 июня, 2021 12 :03

На передодні Дня журналіста України в Миколаєві відкриють меморіальну дошку відомому в місті публіцисту, спортивному журналісту та громадському діячу Арову Борису Лазаровичу.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Рішення про увічнення пам’яті Бориса Арова було прийнято виконавчим комітетом Миколаївської міської ради ще 10 червня 2020 року за № 436.

Урочисте відкриття дошки відбудеться 4 травня о 14:00 за адресою вул. Московська, 31 (кут вул. Потьомкінської). Виготовив меморіальну дошку миколаївський скульптор Віктор Макушин.

Досягнень у Бориса Лазаровича було чимало – за життя його називали людина-легенда. Серед безлічі нагород Борис Аров також отримав найпрестижнішу нагороду Асоціації спортивних журналістів України – – Приз імені Ігоря Заседи «За честь і достоїнство в журналістиці «Золоте перо».

Помер Борис Лазарович 11 січня 2016 року у віці 96 років.

Нагадаємо, що у березні цього року в Миколаєві відкрили меморіальну дошку на честь видатної української хормейстерки, засновниці академічного жіночого хору, лауреатки Національної премії ім. Т.Г. Шевченка, повного кавалера ордена «За заслуги», заслуженої працівниці культури України Фоміних Світлани Григорівни.