«Трохи краще, але ще погано», — Віталій Кім перевірив, як у Коблево готуються до нового сезону

4 июня, 2021 16 :10

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації перевірив, як у Коблево готуються до відкриття туристичного сезону. За словами губернатора, стан курортного містечка вже краще, але ще є над чим працювати.

Про це він розповів на свій сторінці у соціальній мережі.

«Як і обіцяв, приїхав у Коблево із другою перевіркою. Дивились стан готовності до нового сезону. Трохи краще, ніж в минулий раз, але все ж таки ще погано… Цей сезон на особистому контролі. Для мене питання привабливості Миколаївської області в пріоритеті», — заявив голова ОДА.

Так, Віталій Кім повідомив, що зараз проведено тендер на поточний ремонт доріг, але через погодні умови приступити до роботи наразі не вдається. Як тільки в регіоні припиняться зливи, дорогу почнуть ремонтувати.

Також губернатор відвідав проблемні місця водовідведення, де після злив стоять великі калюжі. Він повідомив, що на завтра, 5 червня, запланована нарада на яку будуть запрошені проектанти, щоб розглянути пропозиції щодо колекторів. Проте він підкреслив, що в цьому питанні існує багато нюансів.

Щодо пляжу та стану піску очільник Миколаївської ОДА повідомив, що не все ще готово – заважають погодні умови. Крім цього, місцеві бізнесмени пообіцяли надати допомогу в очищені пляжу. Вони візьмуть в оренду техніку, якою просіять пісок та приберуть сміття.

«Що стосується підготовки до фестивалю, який відбудеться 11-13 червня. Підготовка йде повним ходом. Залишилося мало днів, а роботи ще багато. Не все ідеально. Обов’язково приїду ще раз все перевірю перед початком усіх масових заходів», — повідомив Кім.

Також Віталій Кім провів нараду із головою Коблівської територіальної громади, на якій обсудили незаконне будівництво на пляжі. Наразі вже демонтовано п’ять навісів, а ще декілька демонтують найближчим часом.

«Загалом, проблем достатньо. Багато чого було у запущеному стані багато років. Є мусор, як на пляжі та біля баз. Є питання доріг та водовідведення Зрозуміло, що всі проблеми неможливо виправити за кілька тижнів або місяців. Проте ми працюємо та не будемо збавляти темп», — підбив підсумки голова ОДА.

Крім цього Віталі Кім додав, що цей сезон перебуває на його особистому контролі і питання привабливості Миколаївської області для нього в пріоритеті.

Нагадаємо, що вже запрацював щоденний маршрут з Коблево до баз відпочинку. Вартість проїзду — 10 гривен, а регулярність рейсів — кожні дві години.

Також повідомлялося, що на пляжі в Коблево знайшли незаконні будівлі. Крім цього, місце влада перевірила кафе та готелі.