У Школі морського піхотинця показали, як готують воїнів трьох стихій

4 июня, 2021 16 :47

Минулого року на базі 198-го навчального Центру Військово-морських сил ЗС України у Миколаєві розпочала своє формування Школа морського піхотинця, де готують рейнджерів Збройних сил України.

Чому навчають у школі, та чи задоволені курсанти якістю та рівнем підготовки, йдеться у відео Школи морського піхотинця.

Основний напрямок діяльності школи — підготовка морських піхотинців, які виконують будь-яке бойове завдання у трьох стихіях: на землі, у повітрі та на морі.

Школа відрізняється від будь-яких подібних закладів тим, що вона включає як повітрянодесантну, так і морську десантну підготовку.

Крім того, з курсантами працюють лише ті інструктора, які мають бойовий досвід.

За словами курсанта Школи морського піхотинця Олексія Савченко, школа надає чудові можливості для розвитку.

«Я вважаю, що це справжні чоловічі розваги. Людина має реалізовувати потенціал відповідно до своїх схильностей. Якщо ти воїн – тобі до нас», — каже курсант.

Головний старшина Школи морського піхотинця Дмитро Шепета розповів, що по виходу зі школи, в першу чергу, у воїні хочуть бачити сміливу особистість, яка не боїться ніяких перепон та знає, як їм протистояти.

Раніше повідомлялося, що понад 250 морпіхів подолали психологічну смугу перешкод і довели, що гідні берету морського піхотинця.