У Миколаєві планують створити «Школу неолімпійських видів спорту»

4 июня, 2021 18 :45

У середу, 3-го червня у Миколаєві відбулася прес-конференція «Проблеми розвитку неолімпійських видів спорту» під головуванням президента міської федерації пауерліфтінгу та президента федерації спортивного покеру в Миколаївській області Сергія Палієнко.

«Це соціальний проект, який перейшов в більш широкий формат консолідації бізнесу і місцевого управління спортом. Наступний етап — створення «Школи неолімпійських видів спорту» за підтримки місцевої влади», — заявив Палієнко.

Організатори заходу запропонували представникам місцевої та обласної влади концепцію розвитку неолімпійських видів спорту, до складу якої входять такі види спорту, як: пауерліфтинг, армреслінг, спортивний покер, практична стрільба та інші неолімпійські види.

Варти відзначити, що концепцію данної ідеї автори розвиватимуть в межах спортивного хабу — вузл мережі: люди-інвестиції-устаткування.

Під час обговорення-дискусії начальниця Управління у справах фізичної культури і спорту ММР Ірина Олександрівна Бондаренко зазначила, що Миколаївщина повинна більш глобально розглядати зазначену проблему:

«Якщо починати реалізовувати план дій щодо розвитку неолімпійських видів спорту в Миколаївській області, то до нього необхідно включити максимально велику кількість одиниць. Перші кроки вже є, наразі ведуться перемовини з начальником управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації про те, щоб почати преміювати спортсменів-неолімпійців, всебічно підтримувати та сприяти їх розвитку».