У Миколаєві відкрили сучасне приймальне відділення в міській лікарні №1

4 июня, 2021 19 :29

У миколаївській міській лікарні №1 відкрили приймальне відділення. Його розташували у корпусі, де раніше було інше відділення — ангіоневрологічне. Приміщення давно потребувало ремонту та комплексного оновлення. Роботи розпочались ще в грудні 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

На ремонт та оснащення відділення із міського бюджету було витрачено 985 тис. гривень. В приймальному є реєстратура, зал очікування, два ізолятори для хворих з підозрою на інфекційні захворювання, оглядові. Облаштовані кімнати відпочинку для персоналу, окремі душові для лікарів та пацієнтів. Є безперешкодний доступ для маломобільних груп населення. Придбано необхідне медичне обладнання.

Працюватимуть у відділенні 4 кваліфікованих лікаря та 4 працівника — молодший медичний персонал з медичною освітою. За добу тут може надаватися медична допомога біля 40 пацієнтам.

У п’ятницю, 4 травня, відділення оглянули міський голова Олександр Сєнкевич, секретар міської ради Дмитро Фалько та начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Міський голова проінспектував приміщення, поспілкувався з працівниками лікарні. Зазначив, що якістю робіт задоволений.

«Продовжуються позитивні зміни у лікарні №1. Нещодавно після масштабної реконструкції тут запрацювало ангіоневрологічне відділення для інтенсивного лікування хворих на COVID-19 та з супутніми судинними ускладненнями. А сьогодні відкриваємо нове приймальне відділення, яке відповідає всім сучасним вимогам. — зазначив мер. Коли робили ремонт, тимчасово приймальне відділення переносили до іншого корпусу. По завершенню робіт там буде розміщена ПЛР-лабораторія. Радує, що пацієнти лікарні мають змогу отримати якісні медичні послуги перебуваючи у цивілізованих комфотних умовах», — зазначив міський голова.

Приймальне відділення повністю готове та відсьогодні вже може приймати пацієнтів.

Раніше повідомлялося, що головний лікар Миколаївської «інфекціонки» Світлана Федорова поскаржилася, що що лікарню намагаються довести до банкрутства.