Погода: в суботу спокійно, але з неділі Україну накриє новий циклон

4 июня, 2021 21 :05

У суботу в Україні буде переважно без опадів, а вже з неділі місцями пройдуть дощі, у понеділок опади посиляться та охоплять всю територію країни, крім Закарпаття.

Про це повідомляє Sinoptik.ua.

«Погода для пікніка буде в суботу у всіх регіонах, крім сходу. У неділю розпочинається новий період дощів, але опади пройдуть локально. У понеділок дощі посиляться та охоплять всю територію країни, крім Закарпаття», — йдеться у повідомленні.

Температура води у Чорному морі біля Одеси в понеділок буде +17°, в Азовському морі біля Кирилівки +19°, у Дніпрі біля Києва +14°.

Південні області України, які кілька днів потерпали від злив, у суботу буде бездощова погода. Але вже в неділю (в Одеській області) і в понеділок (увесь південь) знову дощитиме. Денна температура підніметься до +21°, нічна буде в районі +14°.

Центральна Україна опиниться у зоні дощів у понеділок. У суботу опади не очікуються. У неділю може пройти дощ в Полтавській та Вінницькій областях. Денна температура 4-7 червня +18…+21°.

У східному регіоні України в Луганській та Донецькій областях температура становитиме +12…+13°, дощі; в Харківській області до +19°. До понеділка температура в регіоні підвищиться, та в перший робочий день тижня досягне +21…+22°, пройдуть локальні дощі.

На заході України 5-7 червня буде більше сонця, малохмарно та слабкий, до помірного, вітер. Але при цьому в неділю та понеділок очікуються дощі. Температура повітря вночі +11…+13°, вдень +21…+23°. У Львові в неділю сонячно та тепло.

Закарпаття 6-7 червня очікує малохмарна погода, вдень +23…+25°. Трішки холодніше буде в суботу — до +19°.

У високогір’ї Карпат до +15°; 5-7 червня очікуються дощі.

У північних областях України 5-7 червня тепло і хмарно, до +21°. Виняток — Сумська та Чернігівська області з температурою до +17° в неділю. Дощі охоплять весь регіон 6-7 червня.