У Миколаєві стартує Всеукраїнський проект «Чисті пляжі разом!»

7 июня, 2021 14 :56

У суботу, 12 червня, в Миколаєві запускають Всеукраїнський проект «Чисті пляжі разом!». Мета проекту – екопатруль пляжу та оцінка його екологічного стану.

Про це повідомляє Агенція розвитку Миколаєва.

Початок заходу об 11:00 на пляжі Стрілка, парк «Перемоги».

О 12:00 відбудеться офіційна презентація проекту, прес конференція, участь поважних гостей та медіа: реєстрація учасників (інфо намет), вітальні слова від поважних гостей.

Під час презентації проекту організатори розкажуть про його цілі та завдання на найближчі три роки як в Миколаєві, так і в Україні.

О 12:30 розпочнеться активна фаза заходу: екопатрулі, екоекспедиція з прибиранням, сортуванням, моніторингом та соціологічним дослідженням.

На 13:00 заплановано пляжний плогінг (змагання серед відпочиваючих): еко майстер класи, еко настольні ігри; сортувальний майданчик; еко баскет; еко волейбол; фото зона та багато чого цікавого і еко корисного.

Ввечері, з 21:00 до 23:00 відбудеться показ фільмів на пляжі, які, за словами організаторів, змінюють свідомість.

До участі запрошують усіх охочих.

Організаторами проекту виступає Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine. Проєкт відбувається за підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича та Агенції розвитку Миколаєва, міжнародного фонду PepsiCo Foundation, ряду громадських організацій.

Генеральний партнер проєкту компанія – PepsiCo Україна.

Нагадаємо, що у Миколаєві відбувся «Нова пошта напівмарафон», у якому узяли участь понад тисячі спортсменів з усіх куточків України.