Миколаївська «Укртрансбезпека» перевіряє майже в 30 разів менше вантажівок, ніж одеська: жаліються на відсутність умов

7 июня, 2021 14 :17

Починаючи із початку року інспектори «Укртрансбезпеки» Миколаївщини зважили приблизно 3,7 тисяч вантажівок. У цей самий час колеги із Одещини проінспектували 109 тисяч авто.

Таку статистику навів в. о. керівника Південного міжрегіонального управління «Укртрансбезепеки» Олексій Шишкевич на депутатській комісії з питань інфраструктури, повідомляє MyCity.

«Одеська область із початку року зважила 109 тисяч транспортних засобі. А Миколаївська область зважила трішки більше 3,7 тис. Це вам яскравий приклад того, як у вас відбувається робота. З приводу Володькова і роботи управління – це ухвалюватиме рішення безпосередньо центральний апарат», — сказав він.

Також він прокоментував нещодавній скандал із миколаївською «Укртрансбезпекою», коли через їхню начебто незадовільну роботу водії фур перекрили трасу Н-24. Нагадаємо, тоді представники фірм, що займаються перевезенням вантажів вимагали звільнення тимчасово виконувача обов’язків місцевої «Укртрансбезпеки» Дмитра Володькова.

«Минулого тижня і ініціював перевірку «Укртрансбезпеки» Миколаївської області. Після перевірки у нас буде акт. І якщо підтвердяться якісь дії інспекторів, вони будуть звільнені і стосовно них будуть відкривати кримінальні справи», — додав Шишкевич.

Коментуючи таку різницю у показниках, Володьков відповів, що зараз фактично на Миколаївщині встановлені лише два ГВК (габаритно-вагові комплекси – прим.), але фактично нормально не працює жоден. Наприклад, комплекс по Н-24, біля якого й перекривали трасу, навіть не обладнаних електрикою, тому інспектори можуть працювати лише у світлу пору доби, використовуючи при цьому дизельні генератори.

За словами Володькова, «Укртрансбезпека» неодноразово зверталась до місцевої влади із проханням про допомогу, але ні в ОДА, ні в «Службі автомобільних доріг», ні в «Миколаївобленерго» їм не відповідають.

Також зазначимо, що один із підприємців заявив, що народний депутат Ігор Негулевський називав себе «смотрящим» за «Укртрансбезпекою» Миколаївщини.