Начальник обласного управління охорони здоров’я Георгієв написав заяву про звільнення, — ЗМІ

7 июня, 2021 15 :17

Зранку в понеділок, 7 червня, деякі миколаївські ЗМІ опублікували інформацію стосовно того, що Павло Георгієв, який очолював управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації з 2017, написав заяву про звільнення.

Кореспонденти МyCity намагалися з’ясувати правдивість інформації, але поки що підтвердити або спростувати її ніхто не зміг.

В обласному управлінні охорони здоров’я кореспонденту MyCity відмовилися надавати будь-яку інформацію стосовно звільнення їх керівника. До слова, взяти коментар у приймальні та почути чітку відповідь вдалося далеко не з першого разу. Після озвучення питання, зв’язок почав «перериватися», а потім взагалі було зайнято. Лише пізніше кореспонденту відповіли, що інформацію надати не можуть, порадили звернутися до юридичного відділу. Там ми почули наступне:

«Чим ми можемо вам допомогти в цьому питанні? На роботу голову наймає та звільнює голова ОДА. Телефонуйте туди».

У приймальні заступника ОДА також не змогли підтвердили чи спростували інформацію щодо звільнення Георгієва, порадивши дочекатися офіційного рішення голови ОДА або зателефонувати пізніше, коли, можливо, щось стане відомо.

Додамо, що видання «Преступности. Нет» заявляє, що інформацію про звільнення Георгієва їм в управлінні підтвердили.

Окремо зазначимо, що сам Павло Георгієв слухавку не піднімає, тому отримати його коментар стосовно цього питання поки не вдалося.

Нагадаємо, що Павло Георгієв очолив управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА в 2017 році. У декларації чиновника за 202 рік зазначено, що сумарно він заробив 734 тис. 049 грн. Більшу частину з цього склала заробітна плата в Управлінні охорони здоров’я при Миколаївській ОДА — 332 тис. 929 грн. А також зарплата в морському торговому порту «Південний» — 120 тис. 557 грн. Дружина Тетяна за минулий рік завдяки підприємницькій діяльності заробила для сімейного бюджету 499 тис. грн.