Директор аеропорту Миколаєва звинуватив депутатів облради в тому, що їх не цікавить доля підприємства

7 июня, 2021 16 :04

Генеральний директор комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федір Барна звинуватив депутатів обласної ради в небажанні слухати про проблеми аеропорту. Замість цього вони начебто постійно вимагають звіти особисто від Барни.

Про це він заявив у коментарі MyCity.

Суперечка між депутатами й директором почалась ще під час засідання комісії облради. Тоді Барна прийшов і хотів проговорити про проблеми аеропорту, але його перебили, що й спровокувало емоційне висловлювання директора, який вважає, що особисто не подобається деяким обранцям.

«Ви бачите, як цікавить депутатів, чи включать нас (до державної програми розвитку аеропортів – прим. кор.)?  У них лише одне питання – давайте заслухаємо Барну або звільнимо, а потім будемо «деребанити» чи ні. Ну, в них таке не вийде, ми цього не дамо. Вони думають, що у мене політична посада», — сказав Барна, уже вийшовши з кабінету, де проходила комісія.

Він також додав, що депутати постійно «годують завтраками» підприємство, коли мова заходить про фінансування.

«А що, цікавить? Я їм ставлю питання, хочу проблематику розповісти – нам це не цікаво, потім послухаємо. Коли потім? Кожного разу «потім». Навіть коли на сесію приходиш, вони кажуть «потім». Час іде, а проблеми накопичуються, не можна так працювати», — заявив Барна.

Зазначимо, що сам Федір Барна почав працювати на підприємстві ще у той час, коли сам був депутатом обласної ради.

Також додамо, що в аеропорт досі не може взяти на власний баланс бувшу у вжитку техніку, яку їм безкоштовно погодився передати аеропорт «Бориспіль». мова йде про 83 одиниці не нової техніки, яка раніше використовувалась аеропортом «Бориспіль». Розмови про її передачу йдуть ще з минулого року.

Нещодавно навіть народний депутат Ігор Негулевський направив листа до міністра розвитку економіки, розвитку торгівлі й сільського господарства Ігора Петрашко. Депутат просить пришвидшити процес передачі техніки.