Видатних спортсменів Миколаєва нагородили стипендіями міського голови

7 июня, 2021 18 :50

У понеділок, 7-го червня у спортивному комплексі «Надія» відбувся Фестиваль спортивної слави, в рамках якого найкращі спортсмени міста, які у 2020 році прославили Миколаїв на міжнародних та всеукраїнських змаганнях отримали стипендії Миколаївського міського голови.

Про це повідомляє кореспондент My City.

Сертифікати на отримання стипендій отримали 75 спортсменів. Серед них – представники олімпійських видів спорту, неолімпійських видів, а також спортсмени в категорії «Інваспорт». Крім того, миколаївська спортивна школа «Олімп» отримала у подарунок тренажер для веслування на байдарці – компактний ергометр.

Серед почесних гостей на святі, приуроченому до Дня захисту дітей була присутня депутатка міської ради Тетяна Домбровська, член виконавчого комітету ММР Ольга Степаненко та заступник міського голови Анатолій Петров.

«Шановні спортсмени! Сьогодні Вам будуть вручені стипендії міського голови, які свідчать про вашу наполегливість, старанність та велику жагу до перемог.

Я впевнена, що завдяки вам та вашим тренерам спортивний рух в місті і надалі буде примножувати його славу. Бажаю всім міцного здоров’я і нових спортивних звершень!», —  зазначила начальниця Управління у справах фізичної культури і спорту Ірина Бондаренко.

Крім того, гостей та учасників заходу розважав актор Миколаївського академічного художнього російського театру та учасник «Голосу країни» Денис Потреваєв.  А також с показовими виступами на сцені з’явилися спортсменки клубу «Пріма. Миколаївської обласної федерації черлідингу», художні гімнастки ДЮСШ3,  чемпіон світу 2019 року Богдан Токаренко та багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу Вадим Красовський.