У Миколаєві розпочалися тижневі збори резервістів

8 июня, 2021 10 :53

З 7 по 16 червня 2021 року у Миколаєві проходитимуть навчальні збори з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Миколаївщини.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївського обласного ТЦК та СП.

Збори відбуваються під керівництвом військового комісара Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Сергія Іванова. Він перевірив хід проведення навчальних зборів з резервістами та подякував військовослужбовцям за службу та за бажання бути корисними в захисті рідного краю.

На збори залучено близько 200 військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги — офіцери запасу, з яких 15 % — учасники бойових дій.

Тема зборів — формування та підготовка окремої бригади ТрО та управління окремих батальйонів ТрО до виконання завдань за призначенням. Управління підрозділами бригади ТрО у ході виконання визначених завдань.

Основна мета зборів — отримати практику з питань формування підрозділів військових частин ТрО та організації процесу підготовки; надати практику командуванню бригади та батальйону у здійснені управління підпорядкованими підрозділами.

Під час зборів, резервістам гарантують збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати. Вони забезпечуються військовою формою, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.

Резервістам з числа непрацюючих на весь термін виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати. Крім того, в залежності від військового звання, резервісту виплачується грошова виплата за час перебування на зборах.

Нагадаємо, що минулого місяця у Миколаєві відбулися треті за рахунком збори резервістів в рамках громадської мобілізації об’єднань ветеранських та патріотичних організацій «Миколаївські резервісти». Організаторами традиційно виступили Національний Корпус і Асоціація учасників і інвалідів АТО.