В Україні пом’якшили карантин: ресторани працюватимуть цілодобово

8 июня, 2021 13 :34

В Україні пом’якшили карантинні обмеження. Тепер дозволено проводити масові заходи  та відвідувати нічні клуби.

Про це йдеться в постанові уряду від 2 червня 2021 року.

Так, в Україні дозволили проводити масові заходи за участю більше однієї людини на чотири квадратних метри або заповненістю на дві третини місць.

При цьому кількість учасників заходів може бути не обмежена при наявності у всіх негативного результату тестування на COVID — 19 або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

При цьому кінотеатрам та іншим культурним закладам дозволено заповнювати свої зали на дві третини. Тепер глядачів будуть розміщувати в залі з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом або понад 50 місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп з двох осіб) в кожному окремому кінозалі або залі.

Також дозволена робота дискотек, нічних клубів і проведення святкових заходів в кафе і ресторанах. При тому кафе і ресторани тепер можуть працювати цілодобово. Столики в закладах громадського харчування повинні бути розміщені на відстані 1,5 м один від одного.

При цьому тепер можуть відновити свою роботу готелі, хостели, кемпінги.

Крім того, тепер при в’їзді в Україну іноземці можуть пред’являти не тільки негативний ПЛР-тест, але і негативний тест на антиген або міжнародний сертифікат про повний курс вакцинації від коронавірусу препаратами, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Раніше повідомлялося, що 15 регіонів України відповідають показникам «зеленої» зони карантину. При цьому вся країна залишається в «жовтій» зоні.

Також нагадаємо, що уряд Фінляндії продовжив введені через пандемію COVID-19 обмеження на кордоні до 27 червня. Таке рішення влада ухвалила для того, щоб перешкодити поширенню мутацій коронавіруса.