Чоловіка, який задушив та викинув у річку свого батька, узяли під варту на два місяці

8 июня, 2021 16 :36

Слідчий суддя Центрального районного суду Миколаєва Дмитро Тішко обрав запобіжний захід 36-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вбивстві власного батька.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Відомо, що 27 травня поточного року близько 21:00 у підозрюваного та його 63-річного батька виник конфлікт. У ході сварки, підозрюваний підійшов до чоловіка та обхопивши його шию, почав здавлювати обома руками. В результаті зазначених дій, батько підозрюваного помер, в результаті механічної асфіксії.

В подальшому підозрюваний помістив тіло померлого до підодіяльника та попросив свого знайомого допомогти йому завантажити тіло до автомобіля та відвезти до річки Південний Буг. При цьому, підозрюваний повідомив своєму знайомому, що у згортку було будівельне сміття.

Приїхавши на берег річки, підозрюваний затягнув тіло померлого в воду, впевнившись, що воно затонуло, повернувся разом зі знайомим додому.

У судовому засіданні, підозрюваний визнав факт нанесення тілесних ушкоджень батькові, але заперечив, що мав намір його вбити. Пояснив, що мав давні конфлікти з померлим, а того вечора його батько прийшов додому напідпитку, в подальшому в них виникла сварка через пульт від телевізора, в ході якого він обхопив і стиснув шию батька руками, внаслідок чого той помер.

За результатами розгляду клопотання, слідчий суддя обрав підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою до 02.08.2021 року без права внесення застави.

Нагадаємо, що тіло виявив місцевий рибалка у річці в мкрн. Матвіївка. Померлий чоловік вже тиждень вважався безвісті знклим та перебував у розшуку. правоохоронці за декілька годин встановили особу вбивці та заарештували його.