Повна і безумовна підтримка з боку США, — Зеленський про розмову з Байденом по телефону

9 июня, 2021 12 :37

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом США Джозефом Байденом. Президент Америки запевнив, що підтримував і буде підтримувати Україну.

Про це український президентрозповів в коментарі «Українській правді».

Володимир Зеленський лишився задоволений телефонною розмовою з президентом США

«Вчора у мене була чудова розмова з президентом Байденом. Чітка, предметна, по суті. Я дуже задоволений підсумками бесіди і перспективами подальшого довірчого особистого спілкування. Джо Байден буквально запевнив мене в повній і безумовній підтримці України У нас об’ємний двосторонній порядок денний і ми його детально обговоримо в кінці липня в США. Тет-а-тет. У нас багато найважливіших питань для обговорення – безпека, територіальна цілісність, економіка, енергетика, прямі інвестиції, технології, співпраця в оборонній сфері», — поділився голова держави.

Крім цього, Володимир Зеленський заявив, що слова з приводу НАТО не суттєві, важливіше справи.

«Слова – не важливі, а важливі конкретні вчинки. Отримає Україна, нарешті, ПДЧ чи ні – це бажання лише самого Альянсу. Якщо отримає – значить, нас там дійсно бачать. Якщо не отримає – це теж цілком конкретна відповідь», – заявив український президент.

На його думку, значно важливіша максимально ефективна реформа Збройних сил України, адже «лише це є на сьогодні абсолютною гарантією миру в нашій країні і гарантією захисту кожного українця».