«У барвах мрій»: у Миколаєві відкрилася виставка робіт особливих дітей

9 июня, 2021 09 :06

У понеділок, 7 червня, в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили відкрилась виставка робіт особливих дітей «У барвах мрій». Їх авторами стали вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік».

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Мета виставки – привернути увагу громадськості до проблеми інвалідності, формування толерантного ставлення суспільства до людей з особливими потребами. За словами організаторів, вони хотіли також показати, що обмежені психофізичні можливості не є перешкодою для заняття творчістю. Тому епіграфом виставки обрали фразу: «Всі діти є талановитими та інвалідність творчості – не перешкода!».

На виставці презентовано роботи з використанням картону, природних матеріалів, паперу в техніці квілінгу, об’ємної аплікації.

На відкритті були присутні віцемер Анатолій Петров, ректор ЧНУ ім.П.Могили Леонід Клименко, депутат міської ради, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім.П.Могили Ганна Норд.

«Мені дуже приємно, що наш університет стає центром не тільки студентського життя. Сьогодні ми приділяємо увагу проблемам, які хвилюють суспільство, — сказав Леонід Клименко. – Люди, які мають особливі потреби, не повинні відчувати себе неповноцінними. Наша завдання – змінювати суспільну думку щодо людей з інвалідністю».

Анатолій Петров підкреслив велике значення подібних заходів та подякував керівництву ЧНУ ім.П.Могили за їх ініціативу. А Ганна Норд повідомила, що виставку відкрито у співпраці з міською радою.

Повідомляється, що виставка буде працювати протягом місяця і відвідати її можуть усі охочі.

Раніше повідомлялося, що суд підтвердив 80 корупційних фактів  ректора ЧНУ ім. Петра Могили і оштрафував його на 6,8 тис. гривень.

Крім цього, невідомий скутерист намагався вркасти тую, яка росте біля головного корпусу ЧНУ ім. Петра Могили.